מחשבים וסמארטפונים ב-GROO

מהו מחשב מוחדש Refurbish?

מחשב מוחדש הינו מחשב שלא היה בשימוש לקוחות סופיים ומוגדר כעודף מלאי ישירות מהמפעל. המחשבים המוחדשים שנמכרים ב-GROO הוחזרו למשווק בהגדרה של מלאי עודף או ביטולי הזמנות. המחשבים המחודשים עוברים במפעל היצרן בדיקות מעבדה (QC) הכוללת בדיקות חומרה ורק לאחר מכן נמכרים עם אחריות לשנה לרכיבי חומרה בלבד למעט שבר וקורוזיה. מערכת ההפעלה לא עברה אקטיבציה, המחשב מגיע נקי מהורדות ותוכנות מיותרות ויתכנו בו סימנים קוסמטיים קלים כגון שפשופים קלים ושריטות קלות.

רכישת מחשב מוחדש (Refurbish) חוסכת לכם הרבה מאוד כסף ומאפשרת לכם למעשה ליהנות ממחשב שלא היה בשימוש אצל אף לקוח לפניכם. 

מהו מחשב מחודש?

מחשב מחודש הינו מחשב אשר נעשה בו שימוש קודם, המחשב עבר חידוש על ידי היצרן / יבואן הכולל בדיקה מקיפה של כלל רכיבי המחשב החומרתיים (QC), התקנה מחדש של מערכת הפעלה ואישור לשימוש מחדש. המחשב מגיע נקי מהורדות ותוכנות מיותרות ויתכנו בו סימנים קוסמטיים קלים כגון שפשופים קלים ושריטות קלות. קנייה של מחשב מחודש היא המשתלמת ביותר, חוסכת עד 60% ומגיעה עם אחריות מלאה לרכיבי חומרה, כולל סוללה (למעט שבר וקורוזיה).

מהו סמארטפון מחודש?

סמארטפון מחודש הינו מכשיר שהיה בשימוש של לקוחות והוחזר עקב שדרוג. המכשיר עבר בדיקות מעבדה מקיפות ובמצב תפעולי מלא. כמו כן, המכשיר מגיע בקופסה גנרית (לא באריזתו המקורית). כל המכשירים מגיעים עם עברית מקורית וכוללים אחריות מלאה לרכיבי חומרה למעט קורוזיה ושבר (אחריות על סוללה מקורית למשך 3 חודשים).